Home » Ataşehir Ofis Taşıma

Kurumsal Nakliyat

Taşımacılık hizmetlerinde müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflemiş bir firmayız. Tüm müşterilerine aynı özen ve titizliği gösteren uzman kadrosuyla ofis işyeri taşıma da kendini sektöre kanıtlamıştır. Birçok bölgede faaliyetlerini sürdüren lojistik firmamız, Tüm eşyaları ve malzemeleri özenli bir şekilde paketleyerek araçlara yerleştirmede her zaman uzman elemanlarımız ile görev almaktadır.

DAP KURUMSAL

Sigortalı Güvenli Taşımacılık
Eğitimli Uzman Personeller
Modern ve Hijyenik Araçlar
Zamanında Teslimat

Ataşehir Ofis Taşıma

Ataşehir ofis taşıma, Ataşehir işyeri taşıma

  • Ataşehir ofis taşıma hizmetleri ile güveni ve huzuru ayağınıza getiren DAP taşımacılık sahip olduğunuz önemli evrakları, önemli cihaz ve eşyaları güvenle başka bir noktaya taşımaktadır.
  • Ataşehir ofis taşıma en değerli eşyalarınızı ( kasa, mücevherat, elektronik cihazlar… ) özel paketleme ve özel taşıma araçları ile özel personeller eşliğinde taşımaktadır.
  • Ataşehir işyeri ve ofis taşıma işlerinde ilk iletişim sonrası uzman personellerimiz gelerek bir iş programı, bir fiyat politikası ve iş süreci analizi yapmaktadır. Böylelikle ilk dakikadan son ana kadar hareket süreci belli olmakta ve güvenli ellerde eşyalarınızı ve malzemeleriniz taşınmaktadır.
  • DAP ofis taşıma şirketi, siz değerli müşterilerinin eşyalarını en kötü senaryo ve ihtimale karşı poliçe etmekte ve sigorta altına almaktadır.
  • Profesyonel ekip ve ekipmanlar sayesinde ofis eşyalarınızın montaj ve demontaj işlemleri itina ile yapılmakta ve her adım ustalıkla birbirini takip etmektedir.
  • Ofis eşyalarınızın taşıma öncesi listesi tutularak en küçük eşyanın dahi kaybolmasının önüne geçilmektedir.

dap_logo_long_red